Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Pijte každé ráno v šest sklenici vody. Proč?

Pomůžete svému tělu tak, že budete předcházet mnoha nemocem. A to za pomocí pouhé sklenice vody denně!

Podle studie, pokud se tomuto rannímu rituálu budete věnovat poctivě každý den vždy v šest ráno, zbavíte se nejrůznějších bolestí, artritidy, kolitidy, migrény, bolesti na hrudi, vysokého krevního tlaku, astmatu, a dokonce i cholesterolu!

Jedná se o japonskou metodu, která vyžaduje 650 mililitrů vody, což jsou asi čtyři klasické sklenice vody. Ovšem pozor – je třeba se  vyhnout vody z vodovodu! Pijte zásadně destilovanou vodu!

Do té si můžete přidat lžičku jedlé sody, tuto dávku však nepřekračujte! A po pětačtyřiceti minutách se dále věnujte své denní rutině – čištění zubů, snídani, cvičení a podobně. Do té doby však buďte v klidu, ať voda může pracovat.

Uvedenou dávku vody požívejte zásadně před jídlem. Pod Japonců se vám již po deseti dnech uleví od zažívacích problémů a zácpy. Po měsíci se vám pak upraví krevní tlak i hodnoty diabetu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button