Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Paradentóza: Jak na ni?

Toto onemocnění zasahuje nejen naše zuby, ale také kosti okolo. Má za následek bolestivé a neestetické obnažování zubních krčků, ale především následné vypadávání zubů. Tohle je třeba řešit!

Zánět dásní je prvním příznakem tohoto onemocnění. Přitom se dá paradentóza zavčas vyléčit.

Krom pravidelné návštěvy zubního lékaře, respektování léčby i případných medikamentů či pomůcek k ústní hygieně, lze paradentóze rovněž předejít za pomocí receptu. O ten se s vámi podělíme.

Recept vznikl na základě prožité zkušenosti jednoho Němce. Ten půl roku konzumoval pouze a výhradně šťávu z citronů. Tu kombinoval spolu s čistou vodou – denně spotřebovat čtyři citrony. Výsledek? Naprosto se z této nemoci uzdravil!

Jak je to možné? Bakterie, které mají na svědomí paradentózu, totiž nemohou žít v alkalickém prostředí, které je výsadou citronu. Proto citron dokáže tuto nemoc nejen naprosto zlikvidovat, ale dokonce posílit vaše zuby.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button