Ani večeři byste rozhodně neměli vynechávat. Večeři by měl však předcházet výživový doplněk s extraktem exotického ovoce, a to v kombinaci s jablečným octem, a to třicet minut před večeří. Večeře by měla být bohatá na bílkoviny, tofu, hovězí maso a zeleninu. Nezapomeňte na brambory, čočku, řepu. Ovšem nepřejídejte se! Vašim cílem by mělo být dva tisíce kalorií denně, a to v kombinaci s cvičením. Chuť k jídlu se eliminuje právě díky garciniy, která rychle zasytí a naplní žaludek na dlouhou dobu dopředu.

Cvičte dvakrát denně formou protahování svalů. Nejlepší je ranní rozcvička, proto se vyplatí si přivstat. Při pravidelném cvičení vás přestane tělo bolet a budete se cítit aktivnější i svěžejší díky endorfinům. Už jen proto fyzické úsilí stojí za to!

Nezapomínejte rovněž na kardio cvičení, které zahrnuje běh, ale i tanec, plavání, cyklistiku a podobně. Zkrátka možností jak upravit vaší srdeční frekvenci je nespočet. Totéž co se týče spalování tuku.

A pojďme dále, ovoce garcinia cambogia vás rovněž umí uklidnit, funguje tak i po psychické stránce. Cvičte alespoň třicet minut mírného cvičení týdně, anebo dvacet minut intenzivního cvičení třikrát týdně a kombinujte svou fyzickou aktivitu s výše uvedeným ovocem a sklenicí jablečného octa.

Perfektní je také silový trénink, kdy dochází k protahování a posilování vaší vytrvalosti a síly. Naproti tomu intervalový trénink spočívá v tom, že cvičíte po sériích třech až čtyř na dobu několika minut. Také intervalový trénink zlepšuje stav vašeho srdce, spaluje kalorie, avšak není pro každého.

Bohužel nezbytnou garciniu cambogiu neuvidíte každý den v čerstvém podání v supermarketu. Je proto nezbytná cesta výživových doplňků s tímto ovocem, které vám pomohou jak při vašem aktivním, tak pasivním životě. Uvidíte.

Čtěte:  Život vám prodlouží jedině pálivé papričky!
ZDROJhttp://www.livin3.com
Sdílejte