KrásaZdraví

Omládněte o 10 let: Po vzoru Japonek to jde snadno

Pravděpodobně jste ani netušili, že japonské ženy používají k péči o pleť jen tři ingredience. Máte je zřejmě v kuchyňské lince, o to jednodušší bude tuto pleťovou masku připravit. Navíc omládnete až o 10 let, což je snem každé ženy v pozdějším věku. Stačí vám na to pouhý týden, určitě tedy tento recept vyzkoušejte.

Recept na domácí obličejovou masku

Ingredience:

  • 3 lžíce rýže
  • 1 lžíce mléka
  • 1 lžíce medu

Postup:

Uvařte rýži v jednom hrnku vody po dobu tří minut. Přidejte do ní mléko a med. Vše dobře promíchejte do konzistence směsi a následně naneste na obličej. Směs nechte působit 10 – 15 minut.

straw-230112_960_720Na odstranění masky můžete použít zbylou vodu, kde se vařila rýže. Pravidelně si masku nanášejte celý týden a uvidíte, že vás výsledky ohromí. Pokožka obličeje bude krásně jemná, hladká a hydratovaná.

Tento domácí recept znají japonské ženy po celá století a konečně jste do těchto tajů pronikla i vy samotná. Mládí se vás jen tak nevzdá, ale musíte proti vráskám bojovat.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

omentářů

  1. chcem vidiet ako niekto dokaze varit ryzu v jednej lyzici mlieka a jednej lyzici medu a este mu ostane nakoniec voda o ktorej sa v recepte ani nepise aj ked su to iba 3 minuty ,to z toho ma vzniknut maska ,alebo beton ktory vyhodim potom aj z hncom

  2. píší, vařte rýži v 1 hrnku vody po dobu 3 minut. Potom vmíchejte lžíci mléka a medu.
    té vody zbyde dost na omytí obličeje. zapomněli napsat do ingrediencí ten hrnek vody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button