Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčba

Jak odstranit za patnáct minut nevzhledné hnědé skvrny

Tmavé skvrny, které běžně pozorujeme na svém těle, například na vnitřní straně stehen, ale i v podpaží, anebo na krku, jsou důsledkem špatné hygieny míst, kde se nejvíc potíme, anebo za ně může používání deodorantů či samo slunce. Může za ně ale i cukrovka, nadváha postižené osoby, či dokonce rakovina nebo hormonální nerovnováha.

Víte, jak se těchto skvrn zbavit a mít zase jednotný tón pokožky? Drahé kosmetické produkty vám nepomáhají, protože opravdu účinný lék máte v dosahu kuchyně.

Účinná směs

Smíchejte:

  • jednu lžíci soli
  • jednu lžíci olivového oleje
  • jednu lžíci jedlé sody

Postup:

Vytvořte homogenní směs a aplikujte na postižené oblasti. Po dvaceti minutách smyjte vlažnou vodou.

Tuto babskou účinnou radu opakujte alespoň třikrát denně a to dokud tmavé skvrny neustoupí. Důležité upozornění na závěr – během této domácí léčby nevystavujte své tělo slunci, navíc je podstatné pít hodně vody a jíst potraviny bohaté na vitamín E. Nejen v kuchyni používejte extra panenský olivový olej, kokosový olej, mořskou sůl a odstředěné mléko.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button