Přírodní léčbaZdraví

Očistěte tělo od toxinů z mléčných výrobků a zplodin

Dva dny před zahájením tohoto detoxu se vyvarujte mléčným výrobkům. Pročistit tělo od toxinů, zejména pak plíce, je osvobozující. Plíce daleko lépe fungují. Zvláštní pozornost tomuto článku by měli věnovat hlavně kuřáci.

Správná funkce plic vede k lepšímu fungování i náladě, proto je jejich občasná očista nezbytná. Přece jen dýcháme nečistoty ze vzduchu.

Tato očista trvá tři dny, pojďme si ji blíže popsat

Znovu opakujeme nutnost omezení mléčných výrobků. Ty se v našem těle hromadí ve formě toxinů.

První den vypijte šálek bylinného čaje těsně před spaním. To uvolní toxiny ze střev.

plícePřed snídaní vypijte 300 ml vody se šťávou ze dvou vymačkaných citronů. Pak vypijte stejné množství mixu grapefruitové a ananasové šťávy. Šťáva z těchto plodů je přírodní antioxidant – zlepšuje výkonnost dýchacího ústrojí.

Mezi snídaní a obědem vypijte 300 ml mrkvové šťávy, která alkalizuje krev během tří dnů.

V poledne vypijte 400 ml šťávy bohaté na draslík (banánová, meruňková, hrušková). Draslík vás vyčistí zevnitř.

Před spaním nezapomeňte vypít 40 ml brusinkového džusu. Pomáhá v boji proti bakteriím v plicích, které mohou způsobit infekci.

A každý den si dopřejte 20 minut relaxace v horké lázni. Také se vyplatí inhalovat vroucí vodu s deseti kapkami esenciálního oleje z eukalyptu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button