Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Nezvládáte svůj vztek? Tyto byliny to zvládnou za vás

Neovládáte se, snadno ztrácíte svůj klid? Boj se vztekem často stojí mnoho přemáhání, naštěstí existují přírodní pomocníci, kteří dokáží s hněvem účinně bojovat. Používejte tyto rostliny a na vztek si už ani nevzpomenete.

Levandule

Levandulová vůně měla vždy na nervovou soustavu uklidňující účinek. Kromě toho pomáhá proti nespavosti. Má okamžitý účinek. Využít můžete nejen rostliny, ale i levandulový olej.

Jasmín

Tato rostlinka pochází z Indie, ale dnes ji můžeme spatřit téměř všude. Má úžasnou vůni, která pozvedne vaši náladu, ale také vás uklidní.

Heřmánek

Heřmánek je považován za super bylinu. Můžete ho najít kdekoliv. Používat se dá ve formě čajů či oleje. Jeho vůně je mimořádně relaxační, ale také nabízí celou řadu zdravotních přínosů pro zdraví celého vašeho těla.

Růže

Vůně růží byla v některých zemích používána jako součást pravidelné terapie proti depresi, hysterii a dalším duševním poruchám. Vůně z růží je mimořádně silná a dokonce pomáhá ženám regulovat svůj menstruační cyklus. Používejte ji jako osvěžovač vzduchu nebo jako olej.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Back to top button