Neovládáte se, snadno ztrácíte svůj klid? Boj se vztekem často stojí mnoho přemáhání, naštěstí existují přírodní pomocníci, kteří dokáží s hněvem účinně bojovat. Používejte tyto rostliny a na vztek si už ani nevzpomenete.

Levandule

Levandulová vůně měla vždy na nervovou soustavu uklidňující účinek. Kromě toho pomáhá proti nespavosti. Má okamžitý účinek. Využít můžete nejen rostliny, ale i levandulový olej.

Jasmín

Tato rostlinka pochází z Indie, ale dnes ji můžeme spatřit téměř všude. Má úžasnou vůni, která pozvedne vaši náladu, ale také vás uklidní.

Heřmánek

Heřmánek je považován za super bylinu. Můžete ho najít kdekoliv. Používat se dá ve formě čajů či oleje. Jeho vůně je mimořádně relaxační, ale také nabízí celou řadu zdravotních přínosů pro zdraví celého vašeho těla.

Růže

Vůně růží byla v některých zemích používána jako součást pravidelné terapie proti depresi, hysterii a dalším duševním poruchám. Vůně z růží je mimořádně silná a dokonce pomáhá ženám regulovat svůj menstruační cyklus. Používejte ji jako osvěžovač vzduchu nebo jako olej.

Čtěte:  Proč pálit bobkové listy?
Sdílejte