Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Nezbavujte se slupek na ovoci!

Jsme zvyklí strouhat z jablka slupku. Ano, ta bývá zamořena chemií a nejrůznějšími postřiky proti rychlému rozkladu. Avšak na druhou stranu je rovněž slupka ochranou proti rakovině či mozkové mrtvici.

Tak teď si vyberte. Nejlépe, co můžete udělat, je jablka a podobné ovoce konzumovat i se slupkou, ale nejdříve toto ovoce pořádně očistěte od veškeré chemie a toxických látek.

Američtí odborníci začali studovat složení slupek z jablek a zjistili, že tyto slupky mají pozitivní vliv na naše zdraví. Když tedy budete jablko konzumovat i s touto slupkou, zbavíte se zdravotních problémů, předejte rakovině, mrtvici a srdečním chorobám.

Již pouhé jedno jablko denně je lékem na vše. Chemie ze slupky se proto zbavujte za pomocí teplé vody, jablečného octa a jedlé sody. Jablka vám nakonec budou užitečná také jako sedativum a lék na stres.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button