KrásaZdraví

Neutrácejte zbytečně za pedikúru: Tyto ingredience z vaší kuchyně učiní hotový zázrak!

Každý z nás se snaží pečovat o svůj vzhled. Ovšem ve většině případů pomíjíme nohy. A to je veliká ostuda, protože není nic ošklivějšího, než potkat ženu v otevřených botách na podpatku, která má ztvrdlé či popraskané paty.

Popraskaná, unavená, suchá chodidla potřebují zvláštní péči, daleko větší, než zbytek částí těla. A právě v tomto článku vám nabídneme recept, který vám pomůže, aby vaše chodidla vypadala dokonale. Jedná se o stoprocentně přírodní a bezpečný recept, který navíc uvolní, zrelaxuje vaše nohy, odstraní odumřelou kůži a vy budete vypadat dokonale.

pedikúru

A teď už na samotný recept:

Rozehřejte si dva až čtyři šálky mléka. Nohy v něm poté namočte po dobu pěti až deseti minut. Přidejte trochu jedlé sody a nohy si vydrhněte tak, jak jste zvyklí. Nakonec si je umyjte v teplé vodě a použijte na ně jakýkoli krém.

 

Jednoduché, že?

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button