Přírodní léčbaZdraví

Neutrácejte za terapie: Přírodní směs, která vás zbaví chuti na cigaretu

Nedávná studie vedená skupinou lékařských odborníků zjistila, že s každou cigaretou kuřák vdechuje více, než 4 000 toxických chemikálií. Stačí vám toto tvrzení k tomu, abyste přestali kouřit?

Mělo by, protože většina těchto chemikálií je spojována se vznikem rakoviny. Možná jste ani netušili, že oxid dusičitý z ozónu může pronikat skrze vaše tělo prostřednictvím cigaret.

kouřitJedná se o nebezpečnou chemickou látku, která poškozuje DNA a snižuje množství vitamínu C dostupného pro tělo. Než odkryjeme náš tajný recept, rádi bychom vám opět položili stejnou otázku.

Jste připraveni přestat kouřit?

Pokud je vaše odpověď ano, pokračujte ve čtení. Největší nevýhodou, která souvisí s odvykáním závislosti na cigaretách, je úzkost a deprese.

Existuje však mnoho bylin, které tyto pocity dokáží tlumit. Ke zmírnění příznaků při odvykání poslouží tento druh lobelky – lobelia inflata. Lobelin má velmi identický účinek jako nikotin a zvyšuje hladinu dopaminu v mozku. Na nevolnosti použijte kořen zázvoru, na deprese třezalku tečkovanou, proti podrážděnosti mučenku a rozchodnici pro energii.

Výkonným prostředkem jsou také éterické oleje. Mají silné účinky, které jsou při léčbě odvykání účinné. Fungují na principu zvládání a ovládání chutí na cigaretu.

Důležité je však používat jejich kvalitní certifikované produkty. Čisté přírodní oleje pomáhají zmírnit tyto symptomy: podrážděnost, úzkost, stres, únavu a nervozitu.

Směs proti chuti na cigaretu

Smíchejte ve stejném poměru šťávu z citrónu, černý pepř a eukalyptovou silici. Namažte si tím kůži pod nosem nebo naneste na vatový tampón a vdechujte hlubokými nádechy, dokud nutkání na cigaretu neustane.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button