Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Není nad tento japonský elixír, který posílí vaše kosti a nabije vás energií

Pokud máte problémy s klouby, anebo kostmi vůbec, čtete ten správný článek, protože vám níže nabídneme perfektní homemade lék. Jedná se o starobylý japonský recept samotných samurajů, který dokáže posílit kosti. Tělo si z ingrediencí vezme potřebné živiny a regenerace je tak okamžitá. Jedná se zejména o vápník a hořčík, které právě potřebujeme pro správnou skladbu kostí.

Budete potřebovat:

  • 150 ml jablečného octa
  • Jedno středně velké vejce

Postup:

Postup vyžaduje omytí vajíčka, které poté umístíte do šálku s jablečným octem, kde jej necháte odpočívat na celých sedm dnů. Již po týdnu by se měla slupka vajíčka sama rozpustit v octu, a zůstane vám pouze membrána, která v praxi udržuje vaječný bílek a žloutek pohromadě. Tuto membránu protrhneme a opětně umístíme vejce do šálku s jablečným octem a dobře promícháme.

Konzumace:

Konzumujte deset mililitrů této směsi denně, a to minimálně třikrát – vždy před hlavními jídly. Je však nutné vyměřenou dávku vždy ještě promíchat v šálku horké vody.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button