Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Jak bojovat proti chrápání

Chrápete? Máte v této oblasti vy nebo váš muž problémy? Pak si pojďte přečíst, co byste měli pít.

Chrápání nenávidí zejména ti, kteří s chrápající osobou musí spát. Věděli jste však, že ti, kteří chrápou, trpí ve skutečnosti nedostatkem spánku?

Někdy se rovněž sám chrápající ze spánku budí. Chrápání je především příznakem zvýšené tělesné hmotnosti, vysokého krevního tlaku, diabetu, srdečních chorob a podobně. Nedostatek spánku má negativní dopad rovněž na myšlení a může tedy za zhoršenou kognitivní funkci.

Pokud jste ten, kdo trpí chronickým chrápáním, pak hledejte příčinu v nose. Akumulace sliznic v krku a nosních cestách může být způsobena různými faktory, jako je například alergie, infekce, nachlazení. Řešením je odejmutí sliznice. Než se k tomuto radikálnímu kroku dáte, vyzkoušejte šťávu, která zlepší celkový stav vašeho organismu a zmírní vaše chrápání.

Je to rajčatová šťáva, která je prevencí chorob sliznic nosu a hrdla. Vyzkoušet však lze rovněž homemade šťávu ze dvou jablek, pěti mrkví, kořene zázvoru a 1/4 citronu. Vše nechte projít odšťavňovačem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button