Krása

Nechcete vrásky ve 40 letech? Nadměrně se neopalujte a upravte životní styl

Mnoho žen má ve svých 40 letech problémy s vráskami. U některých žen jsou viditelné méně, u jiných naopak mnohem více. Jak s nimi zatočit?

Mimochodem, ať jsou jakékoli, jsou nechtěné a snad nikdo s nimi nechce žít. Nejvíce postihují vrásky ty části kůže, které jsou nejvíce vystavené slunci. Jedná se především o obličej, krk, zadní část rukou a lokty. Vrásky mohou být pouze jemné a povrchové, ale taktéž poměrně hluboké.

Samozřejmě, že v dnešní době již existují možnosti, jak se zbavit vrásek a nebo jim alespoň předcházet. Pokud již patříte mezi ty, které vrásky trochu trápí, věřte, že na pultech obchodu žádný krém, který by je odstranil, nenajdete.

vráskyNevěřte ani krémům v reklamách, které slibují, že vrásky odstraní. Možná vaši pokožku na čas vyhladí od jemných vrásek, ale hluboké zůstanou.

Abyste zabránili vzniku vrásek, vyhýbejte se slunci a změňte svůj životní styl nebo využijte některé přírodní krémy na odstranění hlubokých vrásek. Úpravy životního stylu sice budou vyžadovat úsilí, ale nebudete vyhazovat peníze za neefektivní krémy a vyhnete se nepříjemným návštěvám dermatologa.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button