HubnutíKrásaPřírodní léčba

Návod, jak vyčistit játra a zhubnout za 72 hodin

Játra jsou nejdůležitější žlázou, která hraje v řízení procesu ztráty hmotnosti ústřední roli. Pokud je plná toxinů, tento proces se zastaví a nebude mít pozitivní výsledky ani v dlouhodobějším časovém období.

Pojďme si ukázat způsob, jak detoxikovat játra a nastartovat proces hubnutí do pár hodin od užití zázračného nápoje. Pijte ho po dobu 3 dnů a očistíte játra od všech toxinů, které se tu za poslední roky pěkně nastřádaly.

Co budete potřebovat?játra

  • 3 citróny
  • 1 šálek nasekané petrželky
  • 5 ks celerové nati
  • 6 šálků vody

Smíchejte citrónovou šťávu s petrželí a celerovou natí a umixujte. Přidejte vodu a promíchejte. Vypijte 2 sklenice 3x denně před každým jídlem 2 – 3 dny po sobě. Pijte mimo jiné i dostatek dalších tekutin, abyste usnadnili odstranění toxinů – určitě zhubnete. Mezi jednotlivými detoxikačními dávkami si udělejte pauzu 7-10 dnů a metodu zopakujte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button