Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Návod, jak si pomoci při revmatismu, ačkoli to s vámi lékaři vzdávají

Jedná se o skutečný příběh člověka, který si navrhl svůj domácí lék, když už si s ním lékaři nevěděli rady. Alternativní řešení mu tak nakonec bylo prospěšnější, než chemické medikamenty.

Jeho domácí recept mu pomohl v léčbě revma v rukou. Tento pacient zažil mnoho bolesti a to zejména v noci. Zkusil nejrůznější odborníky, lékařské postupy, léky – ale stále se jeho stav nelepšil. Nesnesitelná bolest jej noc co noc tahala z postele a tak se rozhodl přijít na zázračný recept. Nakonec navrhl takovou kombinaci ingrediencí, která mu definitivně pomohla od útrpné bolesti.

Budete potřebovat:

  • 2 kg medu
  • 1 litr destilované vody
  • 250 gramů sušených listů vojtěšky (jetele)

Postup:

Sušené listy dejte do hrnce s vodou, ten dejte na plotnu a jakmile se začne směs vařit, dejte hrnec stranou. Následně směs přeceďte a přidejte do ní med.

Konzumujte 2 lžíce tohoto léku a to vždy po hlavním jídlem, ideálně alespoň 3x denně.

Sám autor je již deset let po užívání tohoto léku. Dodnes necítí bolest, nebudí se uprostřed noci a nepadají mu věci z rukou…

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button