Přírodní léčbaZdraví

Nápoj, který probudí vaší štítnou žlázu a vy rychleji zhubnete

Hubnutí je náročný a zdlouhavý proces. Pokud toužíte upravit váhu i z hlediska fungování úrovně vaší štítné žlázy, jste tu správně. Ukážeme vám, jak si vyrobit nejsilnější nápoj, který vám pomůže vyléčit štítnou žlázu. Tento úžasný domácí nápoj doporučují i odborníci. Je to velmi jednoduchý a snadný recept, stačí se jen držet pár kroků.

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 40 mladých zelených vlašských ořechů
  • 1 sklenici domácího medu
  • Velkou zavařovací sklenici

nápojUmyjte vlašské ořechy i s jejich slupkou, propíchejte je jehlou a lehce je nařízněte. Přemístěte je do sklenice, zalijte medem a směs vystavte na slunce. Takto by měla směs stát na okně 40 dnů. Po uplynuté době můžete směs pít.

Každé ráno vypijte na lačno cca 0,05 dl tohoto lektvaru a současně zvyšte příjem jódu. Štítná žláza začne produkovat více hormonů. Štítná žláza potřebuje alespoň 200 mikrogramů jódu. Zda se vaše štítná žláza vyléčila poznáte podle zlepšujícího se stavu, ale nejlépe vám to potvrdí lékař.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

omentářů

  1. Funguje tento nápoj i na ty, kteří jsou po celkovém odstranění štítné žlázy? Yvona H.

  2. zajímalo by mne jak to působí na atrofovanou št. žlázu… ale podle dotazů zde vidím, že odpovědět se už nikdo erudovaný nesnaží , tak na co je potom diskuze k článku ???

    1. Mně celý ten článek přijde jako vycucaný z prstu 🙂 Žádné látky, které lektvar obsahuje a proč tak působí, nic čeho by se člověk chytil. Jediné s čím mohu souhlasit je to, že med a ořechy jsou zdravé a kombinace těchto dvou složek nemůže snad nikomu uškodit. Pokud není alergický.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button