Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Muž po umytí obličeje vypadá mladší než jeho manželka. Jak je to možné?

Všichni víme, že naše pokožka je každý den vystavena mnoha faktorům, které ji oslabují a přidávají tak jejímu majiteli na letech. Co tedy oživí váš obličej a jaký tajný recept zná zmiňovaný muž?

Prvním základní tajemství: mýt si každý den obličej. Poté je třeba pleť pravidelně hydratovat a odstraňovat z obličeje přebytečný maz, špínu a starou odumřelou pokožku. Na trhu existuje mnoho přípravků, které se soustřeďují na jednotlivou problematiku, ať už je to suchá, mastná pleť, problematická pleť s pupínky anebo sklon k červenání pleti. Rovněž, pokud vás trápí neustále se ucpávající póry – i na tuto problematiku existuje kosmetika v podobě pleťových masek. Máte unavenou pleť? Chcete se za pomocí pleti osvěžit i na duši? – Není nic lepšího než osvěžující mátové či zázvorové pleťové masky.

Na druhou stranu je však třeba také říct, že ne každý kosmetický produkt je efektivní a může se tak jednat spíše o dobrou reklamu s cílem prodat. Kromě toho chemické kosmetické produkty stojí zbytečně moc peněz. Vyzkoušejte proto přírodní cestu očisty svého obličeje.

Jen za pomocí tohoto receptu budete vypadat mladší, zbavíte se jizev, stařeckých skvrn, a rovněž nevzhledného akné. Hydrogenuhličitan sodný totiž umí vybělit zuby a reguluje také pH pokožky. Kokosový olej regeneruje a uzdravuje, bojuje s bakteriemi a vyživuje. Kromě toho se dá použít jako ústní voda.

Teď už pojďme k samotnému receptu – smíchejte jednu polévkovou lžíci kokosového oleje a jednu polévkovou lžíci jedlé sody a tento lék aplikujte v podobě mixu na postižená místa. Pokud máte mastnou pleť, je třeba aplikovat směs dvakrát týdně. Účinky se dostaví brzy.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button