KrásaPřírodní léčbaZdraví

Měkké a růžové rty za pouhých 10 minut: Není to iluze!

Udržet rtům barvu a vláčnost, když je venku zima, není vůbec snadné. Rty jsou dost často poškozovány různými faktory a nejedná se pouze o mráz, vliv má např. i kouření, sluneční záření, kofein či infekce.

rty

Existují dražší produkty, které vám mohou pomoci, ale když můžete využít ingrediencí, které máte doma..proč to nevyzkoušet, že?

Postup:

Smíchejte přiměřené množství citronové šťávy v šálku a přidejte trochu cukru. Promíchejte a výslednou pastu naneste na rty. Citronová šťáva je to, co vrátí vaším rtům krásně růžovou barvu. Můžete aplikovat trochu citronové šťávy i na noc a ráno se nestačíte divit výsledkům.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button