Přírodní léčbaZdraví

Med a skořice nejen při nachlazení: Lékaři jsou ohromeni výsledky

Mnozí lékaři a vědci tvrdí, že každodenní konzumace medu a skořice může dělat zázraky při léčbě mnoha onemocnění.

Med se používá k léčebným účelům již více, než 4000 let a je schopen léčit různá onemocnění. Staří Egypťané jej používali k hojení ran, ale znali jej i Indové nebo Řekové.

Dnes víme, že med je výhodný i v moderní medicíně. Stejně bychom však neměli podceňovat účinky skořice. Spojení těchto dvou ingrediencí funguje na artritidu nebo jiné chronické choroby.

Zkombinujte dvě lžíce medu a skořice a snížíte si svou hladinu cholesterolu až o deset procent za pouhé dvě hodiny!

med

Medicína kardiovaskulárních chorob

Takový je nepsaný název této směsi, kterou rozhodně nahraďte za džem. Jezte jí pravidelně k snídani a snížíte riziko srdečního infarktu.

Bojovat s artritidou se dá naprosto stejně, dvě lžíce medu a lžička skořice ve sklenici převařené vody – to je celé tajemství. Tento nápoj vypijte ráno a večer.

Proti infekci žlučníku lze bojovat stejným postupem jako při artritidě. Při nachlazení to pak chce 1/4 lžičky skořice a jednu lžíci medu. Tato kombinace vyléčí chronický kašel a zánět vedlejších nosních dutin.Taktéž posílí váš imunitní systém.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button