Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Matka potírala dceři majonézou vlasy. Proč?

Vši jsou malým druhem hmyzu, který žije v lidských vlasech a živí se krví z hlavy hostitele. Jsou neškodným hmyzem, ale velmi nepříjemným a infekčním. Když nás kousnou, jejich sliny způsobují nepříjemné svědění, které nás nutí se škrábat. Krvácení z kousnutí pak může vést až k bakteriální infekci.

vši

Pokud zrovna řešíte takový problém, vyzkoušejte levnou a účinnou metodu jejich odstranění. Potřete si hlavu majonézou a zakryjte si ji koupací čepicí na noc. Na druhý den si pak hlavu umyjte jemným šamponem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Jeden komentář

  1. Já nemám dopustit na žehličku na vlasy.V lékarně koupím jakýkoliv přípravek na vši použijí podle návodu ,to zabije živé,ale zbavit se hnid je oříšek.Tady nastupuje žehlička na vlasy ta spolehlivě spálí hnidy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button