Krása

Maska proti černým tečkám

Maska proti černým tečkám

Všichni jistě známe nevzhledné černé tečky na nose. Problém je však, jak se jich zbavit. Žádná z metod nezabírá a nos máte „zasněžený“? Pak si přečtěte našeho průvodce v sérii péče o tuto estetickou problematiku…

Maska proti černým tečkám není žádnou novinkou, avšak mnoho žen jí stále ještě nevěří, a proto ji nevyzkoušelo. Tato maska je povětšinou černé barvy a po aplikaci vaši pleť osvěží a nejen, že neucítíte drhnutí prstu po přejetí po nose, ale celkově vaše pleť bude jemnější, než jste zvyklí. Díky tomuto pocitu se budete cítit dokonale detoxikované, a proto se budete k tomuto produktu neustále vracet.

„Blackheadové“ masky mohou využívat dřevěné uhlí, které slibuje, že pročistí dokonale pleť od kontaminantů, až po špínu a oleje na pokožce. Slibují také pročištění pleti o make upu. Rovněž mají zaručovat ztrátu černých míst na pokožce a fungují tak také jako prevence těchto černých míst, či dokonce kruhů pod očima. A pokud vyberete tu správnou verzi masky proti černým tečkám, pak tato bude slupovací, což je ta úplně nejlepší alternativa masek…

Jak na celý tento rituál a jaké se nabízí opravdu jisté výsledky, to vám na internetu ukáže nejedna blogerka ve videu. Pozor však na to – tyto blogerky jsou placeny za to, aby danou značku opěvovaly, v závěru však můžete naletět.

Blackhead masky, které rovněž odstraňují kruhy pod očima, vznikají tak, že se dřevěné uhlí rozemele do jemného prášku a smíchá s dalšími přísadami, které vytvoří blátivou masku. To je takzvaný homemade recept. Kosmetické firmy však vyrábějí již svoje verze masek, které navíc samozřejmě voní. Tyto masky se již vyrábí z koncentrátu dřevěného uhlí, tedy rostlinné živočišné látky, která je zbavena kyslíku. V minulosti se užívalo v kuchyni.

Aktivní dřevěné uhlí je speciální typ dřevěného uhlí, které je ošetřeno buď horkou párou, anebo chemicky. Tato změna umožňuje aktivnímu uhlí absorbovat více nečistot a toxinů, což zlepšuje jeho filtrační vlastnosti.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button