Přírodní léčbaZdraví

Masáž jako medicína

Z veškerých neduhů se léčíme za pomocí přírodní léčby, ale i chemie. Akupresura však pomáhá léčit rovněž a účinná je dokonce i na zdravotní problémy, které léčíte již x let.

Žádné vedlejší účinky, jen cesta k uzdravení – to je metoda čínské masáže, která vyléčí veškerá chronická onemocnění. Tato zdravotně nezávadná metoda je postavena na principu stlačování bodů na lidském těle, které běží podél takzvaných energetických meridiánů. Ty se v těle aktivují právě stlačováním určitých partií těla, čímž čistí energetické blokády.

Tai Chong bod se masíruje krouživými pohyby pouhé dvě minuty denně. Tím provádíte samoléčbu svého těla a léčíte bolest hlavy, závratě, rozmazané vidění, červené a oteklé oči, zvracení, zácpu, průjem, vředy, úzkost, podrážděnost i nespavost. Tento bod je umístěn mezi palcem a druhým prstem nohy – tam, kde se setkávají.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button