Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Léčba paradentózy (RECEPT)

Paradentóza zasahuje naše zuby i kosti kolem zubů a způsobuje jejich nevzhledné obnažování a nakonec i vypadávání. Právě zánět dásní je prvním příznakem tohoto onemocnění, které se dá zavčasu zcela vyléčit, pokud používáte ty správné léky a podrobujete se lékařské péči.

paradentózyZaznamenali jsme zkušenosti jednoho muže z Německa, který se podělil se svým receptem. Posledních šest měsíců totiž konzumoval pouze citronovou šťávu s vodou (spotřeboval denně čtyři citrony). Z této nemoci se naprosto uzdravil.

Bakterie, které způsobují paradentózu, nemohou žít v alkalickém prostředí, které má na svědomí citron. Čili nakonec dochází ke jejich zničení a dáseň se naopak posiluje spolu se zuby.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Jeden komentář

  1. Dobrý večer, citron má na svědomí maximálně tak kyselé prostředí, takže tím to nebude. Zkuste něco jiného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button