Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Léčba paradentózy (RECEPT)

Paradentóza zasahuje naše zuby i kosti kolem zubů a způsobuje jejich nevzhledné obnažování a nakonec i vypadávání. Právě zánět dásní je prvním příznakem tohoto onemocnění, které se dá zavčasu zcela vyléčit, pokud používáte ty správné léky a podrobujete se lékařské péči.

paradentózyZaznamenali jsme zkušenosti jednoho muže z Německa, který se podělil se svým receptem. Posledních šest měsíců totiž konzumoval pouze citronovou šťávu s vodou (spotřeboval denně čtyři citrony). Z této nemoci se naprosto uzdravil.

Bakterie, které způsobují paradentózu, nemohou žít v alkalickém prostředí, které má na svědomí citron. Čili nakonec dochází ke jejich zničení a dáseň se naopak posiluje spolu se zuby.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Jeden komentář

  1. Dobrý večer, citron má na svědomí maximálně tak kyselé prostředí, takže tím to nebude. Zkuste něco jiného.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button