Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Jste kuřák? Vyčistěte si plíce!

Ať už kouříte, nebo jste bývalým kuřákem, potřebujete si detoxikovat své zanesené plíce. Jediné, co vám k tomu pomůže, je zázvor, cibule a kurkuma.

Zázvor je totiž pro své léčebné účinky známý již od starověku, protože odstraňuje přebytečné množství hlenu z plic. Cibule a česnek pro změnu disponují protirakovinnými vlastnostmi a figurují jako prevence onemocnění dýchacího ústrojí. Kurkuma (indický šafrán) je plná vitamínů, minerálů a obsahuje omega 3 mastné kyseliny. Kromě toho má antivirové, antibakteriální a protirakovinné účinky.

400 gramů cibule, jeden litr vody, 400 gramů cukru (nebo javorového sirupu), dvě lžíce kurkumy a kořen zázvoru – budete potřebovat k vytvoření tohoto ozdravného elixíru, přičemž cukr dáte vařit do vody, přidáte plátky cibule a nastrouhaný zázvor a po zavaření ještě kurkumu. Až dojde k varu směs odstavíte a přelijete do sklenice. Skladujte v lednici a každé ráno požívejte lžíci, a to na lačný žaludek, a poté ještě lžíci dvě hodiny po večeři.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button