Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Které plody vám pomohou při trávení?

Plný, nebo zkrátka podrážděný žaludek, který volá po detoxu – nic příjemného. Nasaďte na něj kokosové mléko, zázvor a kurkumu! Tato kombinace vám totiž uleví nejen před spaním!

Už nikdy více špatného usínají díky přejezení! Už nikdy více pálení štítné žlázy! Kokosové mléko totiž obsahuje zdravé tuky a má silné antimikrobální účinky. Díky tomu se zbavíte bakterií, ale i trávicích potíží.

Kurkuma je rovněž protizánětlivá a výborná na náš trávící trakt. Zabraňuje ale také vředům a má antiseptické vlastnosti.

Pokud zkombinujete uvedené složky, vyléčíte svůj namáhaný trávicí trakt, detoxikujete svůj unavený organismus díky stimulaci a zlepšení toku žluče, ale rovněž budete tímto lékem předcházet rakovině. Dále zmírníte své bolesti, horečku, zlepšíte svůj krevní oběh a zředíte svou krev. Kombinace je perfektní také na artritidu, žaludeční vředy a záněty.

Pojďme na samotnou přípravu. Ta kromě uvedených složek vyžaduje také med a černý pepř. Med je perfektní na trávení a zklidňuje podrážděný žaludek. Kromě toho jsou jeho součástí vitamíny, minerály, aminokyseliny a enzymy.

V rámci přípravy smíchejte dva šálky kokosového mléka, jednu lžičku práškového zázvoru, jednu lžičku práškové kurkumy a jednu polévkovou lžíci organického medu a 1/4 lžičky mletého černého pepře. Uvedené pak kromě medu smíchejte, vařte pět minut, a poté přidejte zmiňovaný med.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button