KrásaZdraví

Kosmetické salony – neférový byznys!

Smutným zjištěním pro každou ženu, která se snaží bojovat se zubem času, je to, že je okrádána na metodách, anebo serióznosti přístroje, který jí má pomoci se sebevědomím. Tak je to podle nejnovějších zjištění především s přístroji, které mají bojovat proti vráskám.

Žádná žena nechce mít vrásky a díky moderní době se s tím snaží dělat vše, co kosmetika a kosmetická centra nabízí. Efekt sice nikdy nebude stoprocentní, ale slibuje viditelnou změnu. V současné době však mnoho kosmetických salónů čelí obviněním ze strany nespokojených klientek s tím, že používají falešné nefunkční atrapy profesionálních a nesmírně drahých přístrojů proti vráskám. Když už salóny kápnou božskou, tak se hájí tím, že by na originály finanční prostředky neměly. Okrádat ale zákaznice je v pořádku, že?

Tyto přístroje mají zesvětlovat kontury pokožky obličeje a těla. Dále zmírňovat svalové křeče, hojit rány – jste-li po chirurgickém zákroku. Slibují i odstranění celulitidy. Jedná se o výrobek CPT System Thermage, jehož cena se pohybuje okolo 80 tisíc amerických dolarů. Jeho atrapy pořídíte již za osmnáct tisíc dolarů.

A co tento padělek způsobuje? Může popálit kůži. Tyto případy se dění už i v České republice, proto si k  nejrůznějším zákrokům vybírejte opravdu pouze jen ověřené kosmetické studio.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button