Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Kardiologové vám doporučují tento recept

Kardiologové vám doporučují tento recept, který chrání vaše srdce a zároveň zabraňuje vzniku rakoviny a čistí vaše játra a cévy. Dále posiluje imunitu, mozkovou činnost a zabraňuje srdečnímu selhání. Pojďte si jej připravit!

Speciálně navržený recept, jenž má chránit srdce, vyžaduje: 15 citronů, 12 hlaviček česneku, kilogram medu, 400 gramů pšeničných klíčků a 400 gramů ořechů.

Vše dejte do sklenice, naplňte vodou a nechte pracovat na 10-12 hodin. Sklenici však nezapomeňte přikrýt gázou. Po 12 hodinách obsah opláchněte, očistěte  a česnek spolu s ořechy a klíčky nechte projít mixérem. Poté očistěte citrony a přidejte je s medem do směsi (nezapomeňte je však vymačkat). Vše uchovávejte v lednici a již po 3 dnech je směs připravená k požití – konzumujte 1-2 polévkové lžíce půl hodiny před každým jídlem, a to 3x denně. Pokud se potřebujete zbavit rakoviny, pak polykejte 2 polévkové lžíce každé 2 hodiny.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button