Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Jen za pomocí tohoto polštářku se do rána detoxikujete!

Detoxikační vložky – pásky – polštářky a mnoho dalších výrazů se nabízí pro tento cenově dostupný produkt, který si nalepíte na noc zespod na chodidla, a který z vás do rána „vysaje“ veškeré toxiny.

Bezprostředně po probuzení je však třeba tyto polštářky odstranit. Jelikož budete mít z uvolněné esence ulepené nohy, je třeba si je omýt vlažnou vodou. Čisté polštářky, které si aplikujete na noc den předem jsou bílé, ráno však uvidíte v podobě šedé barvy, jak nasákly veškerou chemii z vašeho těla.

K čemu jsou ještě tyto polštářky dobré? Pomáhají například k lepší cirkulaci krve, čímž trpí zejména osoby se sedavým zaměstnáním, protože nemají dostatek pohybu.  Dále se budete cítit méně unavení, nebudete trpět bolestmi v kloubech, bolestmi hlavy a podobně.

Tyto polštářky jsou cenově dostupné, jistá homemade verze se však dá vyrobit i domaza pomocí cibule, česneku, vody, gázy a ponožek. Cibuli a česnek nakrájíte na proužky a dáte vařit do vroucí vody na deset minut. Po vychlazení nasypete do ponožek, ty si poté oblečete a jdete spát.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button