Babské radyJídlo a receptyNezařazenéPřírodní léčbaZdraví

Jen za pomocí těchto dvou složek se zbavíte přirozenou cestou cyst a myomů!

Pokud se trápíte s cystami, vyzkoušejte tuto babskou radu, a zároveň efektivní směs, která využívá zázračných účinků medu. Med dokáže bojovat s cystami, zejména ve vnitřních orgánech a ženském poprsí. Také bojuje proti střevním parazitům, rakovině dělohy, rakovině srdce, a dokonce proti zánětlivým procesům.

Netřesk

Netřesk známe zejména ze zahrádky. je však nejen krásný, ale také léčebný.

Připravte si tedy:

  • 300 gramů listů z netřesku
  • 300 gramů přírodního medu

 

Postup:

Vytvořte si v mixéru homogenní směs z popsaných ingrediencí. Tu poté uložte do sklenice s víkem, zafixujte a vložte do lednice. Zde nechejte tuto směs uležet zhruba jeden týden. Po týdnu požívejte vždy třikrát denně jednu čajovou lžičku, a to vždy dopoledne, mezi jídly a na večer. proces hojení bude sice trvat několik měsíců, ale po čase se uzdravíte.Vsaďte tedy na tuto přírodní alternativní metodu, nic tím neztratíte. Netřesk dokáže čistit a posilovat tělo. Urychluje metabolismus, zlepšuje vaše trávení a je účinný také při zácpě, zánětech v ústech, krku a žaludku.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button