Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčba

Jen recept na tuto masku vám vybělí tvář a odstraní vrásky!

Dnes se s vámi podělíme o přírodní recept, který má na svědomí trvalé mládí. Berte to s nadsázkou, nicméně viditelně osvěženy budete.

Připravte si dvacet gramů droždí a dvě lžičky citrónové šťávy. V rámci postupu smíchejte tyto ingredience (použít lze i grapefruitovou šťávu, případně šťávu brusinkovou) v misce a tu pak položte do horké lázně na dvě až tři minuty.

Nyní je maska připravena. Naneste si ji na dobře vyčištěnou pleť a nechte ji působit dvacet minut. Poté si ji z obličeje spláchněte teplou vodou a tvář si pak zafixujte vyživujícím krémem. Tuto masku používejte maximálně dvakrát týdně. Droždí je efektivní nejen na tvář, ale také na vlasy, protože funguje jako prevence proti jejich vypadávání, a zároveň stimuluje jejich růst.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button