Přírodní léčba

Jednoduchý tip pro účinnou léčbu hemeroidů

Hemeroidy patří mezi nejčastější problémy a existuje mnoho způsobů, jak s nimi bojovat. Nyní si představíme jeden účinný a hlavní roli v něm bude hrát jablečný ocet. Jablečný ocet má spoustu zdravotních výhod.

Jednou takovou je i léčba hemeroidů. Podle toho, kde se hemeroidy nachází, zvolíme způsob aplikace. Krvácení z hemeroidů se zastaví a vám se uleví. Namočte vatový tampón do jablečného octa a aplikujte ho na vnější hemeroidy.

Držte na místě cca půl hodiny a je-li nutné, tuto léčbu pravidelně opakujte. Zmražený jablečný ocet je zase ideální na aplikaci vnitřních hemeroidů, stačí ho zmrazit do podoby menších kuliček a vložit do konečníku. Léčba je účinná a rozdíl poznáte již během jednoho dne. Po zahájení této terapie vám doporučujeme jíst tři dny kojeneckou stravu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button