Přírodní léčbaZdraví

Jantarový recept na jaterní očistu a léčbu hepatitidy C

Představíme si recept na očistu jater a léčbu hepatitidy C prostřednictvím mocné přísady, na kterou se v moderní medicíně často zapomíná. Hepatitida C je druh zánětlivého onemocnění jater způsobeného virem hepatitidy C (HCV). Bohužel se velmi často nijak nápadně neprojevuje, ale může vést až k poškození jaterní tkáně a po několika letech i k cirhóze.

K tomu mohou přijít i další komplikace, které mohou vést vedou k selhávání jater, k zákeřné rakovině jater nebo třeba ke křečovým žílám v oblasti jícnu a žaludku, které mohou v případě krvácení přivodit i smrt.

Hepatitida C je primárně získané onemocnění, kde nákaza probíhá krví, tedy intravenózně, např. při užívání drog, nesterilní zdravotnickou technikou a krevní transfúzí. Odhadem je na celém světě nakaženo asi 130 – 170 000 000 lidí.

Recept pro jaterní očistu

Složení:

  • přírodní jantar
  • hřebíček
  • luční med

Příprava:

Vezměte kus jasného přírodního jantaru a jemně ho nastrouhejte nebo rozdrťte na prášek. Jednu polévkovou lžíci jantarového prášku dejte do hrnce a promíchejte ho s jednou lžící jemně mletého hřebíčku (koření) a nakonec přidejte jeden litr přírodního lučního medu. Na promíchání použijte dřevěnou lžíci. Pak tuto směs vložte do sklenice a uchovávejte v chladu lednice.

Použití:

Užívejte jednu čajovou lžičku této směsi vždy v dopoledních hodinách, na lačno a to po dobu 90 dní. Následně si můžete nechat udělat rozbor krve, abyste se ujistili, že hepatitidu již nemáte. V průběhu 3 měsíců užívání tohoto léku se budou vaše játra čistit od všech toxinů, virů i od přebytků bilirubinu.Amber_Bernstein_many_stones

Jantar je velmi ceněná přísada, která je používána do mnoha léčivých tinktur a dokonce i do parfémů. Jedná se o zkamenělou pryskyřici, jejíž půvaby začali lidé obdivovat již v období neolitu, nejprve jako šperk, později i jako léčivou přísadu.

Přírodní jantar má elektrostatické vlastnosti, produkuje velké množství záporných iontů, které mají vliv na tlumení bolesti, urychlování procesu hojení a na ochranu před škodlivým zářením.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button