Krása

Jaká letní barva rtěnky bude lichotit vašemu úsměvu?

Možná jste si již stihli všimnout, že populární letní barvou rtěnky je korálově červená. Nemusí však vůbec lichotit vašemu úsměvu. Proč se tak stalo? Lze to snadno vysvětlit pravidlem doplňkových barev.

Modrá a oranžová stojí ve spektru barev přesně proti sobě. Vzhledem k tomu, že se protiklady přitahují, lze tento příklad jednoduše použít i na karmínově červenou. Budou jí totiž narušovat nažloutlé tóny vašich zubů a závěrečný efekt nikoho neoslní. Červenou používejte jen tehdy, když máte perfektní bílé zuby. Jinak vám přinášíme tipy na odstíny rtěnek, které jsou slušivé pro všechny typy zubů.

Vyberte si tu správnou rtěnku

Na červenou rtěnku musí mít člověk odvahu. Pokud jde o výběr odstínu, soustřeďte se na tón vaší pleti. Světlé pleti sluší třešňová nebo barva tmavých bobulí s modrým nádechem, tmavší pleti rtěnka barev fialového nebo červeného vína a kaštanu. Fialové barvy laděné do modra zuby zesvětlují.

Malinová barva pro zářivý úsměv

rtěnkyRůžová barva je většinou měkčí a jasnější, než červená. V důsledku toho nemůže poskytnout stejný účinek jako tmavé barvy zvýrazňující zuby. Když se budete držet studených tónů malinové, vytvoříte tak úsměv hoden několika milionů dolarů. Na zuby naopak upozorní oranžová a korálová.

Neonové barvy rtěnek a jejich fluorescenční odstíny zvýrazňují rty a zuby se dostávají do pozadí, jakoby ztmavnou.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button