KrásaPřírodní léčbaZdraví

Jak zamezit vypadávání řas přírodním způsobem

Ženy jsou velmi opatrné na objem a hustotu svých řas. Když se jejich počet znenadání sníží, je pro ně toto zjištění velmi znepokojivé, jelikož nižší počet slabých řas tak vypadá zcela jistě neatraktivně.

Řasy vypadávají často těm lidem, kteří mají ve stravě nedostatek živin. Dokonce i mnutí očí je spojeno s větším vypadáváním řas! Najděte společně s námi způsoby, jak podpořit růst řas. Vaše řasy se přemění na silnější a delší.

Budete se možná divit, ale i vybrané suroviny z kuchyně a zahrady pomohou k procesu obnovy řas. Použijte některý z těchto opravných prostředků k záchraně vašich řas a nebudete litovat. Vaše řasy budou opět nádherné.

Ricinový olej

Ricinový olej je důležitý pro vlasy, ale nebojte se ho použít i na řasy. Vzhledem k tomu, že ricinový olej obsahuje vitamín E, pomáhá výživě. Tím se vaše vlasy a řasy stanou zase silnějšími a zdravějšími. Ricinový olej je současně i prevencí, můžete ho použít, i když vám řasy tolik nevypadávají.

Bylinná séra

řasSéra na trhu slibují jasnější a silnější řasy, ale komplexně nepůsobí až tak dobře. Hledejte ty, kde je obsažen extrakt z olivového oleje a aloe vera nebo si namíchejte vlastní bio kvalitu. Bylinná séra jsou pro atraktivitu vašich řas vynikajícím řešením. Nemusíte mít žádný make-up, když pravidelně používáte bylinné sérum.

Čínská růže

Kdo má v zahradě k dispozici Čínskou růži, její okvětní plátky se snadno utrhnou a omyté se přiloží na víčka a řasy. Řasy tak 100% zhoustnou.

Vonné silice

řasVe snaze získat pěkné řasy vám nestojí v cestě ani tato možnost. Stačí smíchat esenciální oleje, třeba santalové dřevo, levanduli, borovicové silice a rozmarýnový olej. Nakapejte olejíčky na vatový tampón a potřete řasy. Je dobré to udělat, než jdete spát, protože esenciální oleje vyživí řasy přes noc.

Vaječný žloutek

Řasy potřebují k výživě proteiny. Vaječný žloutek kápněte na vatový tampónek a přiložte na řasy. Nechte působit pár minut a opláchněte řasy studenou vodou.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button