KrásaPřírodní léčbaZdraví

Jak zabránit zmenšování prsou přirozeným způsobem? Použijte vejce!

Vejce jsou nejlepším domácím lékem na kožní problémy, zatímco vaječný bílek zbavuje přebytečného tuku, žloutek hydratuje pokožku. Jednou z největších výhod vaječného bílku je to, že spravuje poškozenou tkáň a napíná kůži.

Pokud máte problémy s kůží nebo se zmenšováním prsou, přidejte do smíchaného vajíčka ještě med a olivový olej a vše dobře promíchejte. Vytvořenou masku aplikujte pod prsa a nechte ji působit zhruba po dobu 20 minut. Poté opláchněte studenou vodou.

vejce

Tato maska napne a vyčistí pokožku těla. Jedná se o levný a účinný způsob, který můžete vyzkoušet kdykoliv. Celou proceduru opakujte 2x týdně a brzy se dostaví viditelné výsledky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button