Jídlo a receptyKrása

Jak za jediný týden odstranit tmavou pokožku v okolí ohanbí?

Snem každé ženy je zbavit se tmavé pokožky v okolí stydké oblasti. Ta časem tmavne. Podmínky, kterým je kůže vystavena, jako je sucho, vlhko, tření se, záněty a jiné dermatologické problémy, mají na svědomí tuto kosmetickou vadu.

Existuje dosti kosmetických přípravků, které nám pomáhají v boji s tímto nevzhledným problémem. Ovšem ty stojí mnoho peněz. Dokonce se dnes dá vše řešit formou plastické chirurgie v rámci neinvazivních kosmetických zákroků. Proč ale utrácet, když cesta je i jiná, zcela přírodní, neinvazivní, nechemická a zdravotně nezávadná.

Co vám tedy pomůže k bělostné pokožce na celém těle? Lékařská tvrzení sice hovoří o tomto jevu jako následném přirozeném projevu obézních lidí, ovšem to není pravda, protože tímto problémem trpí i docela hubení jedinci. Jiní zase říkají, že jde o projev stárnutí pokožky či projev diabetu druhého typu, o varovný signál nádoru, hormonální nerovnováhu a genetický faktor. Další radí cviky, které aktivují svaly na vnitřní straně stehen a mají tak snad prokrvit pokožku, která rázem změní barvu. To vše jsou však vysloveně babské rady.

Můžete však zkusit tento domácí recept

  • 2 lžíce ovesné moukyohanbí
  • 2 lžíce mléka

Postup vyžaduje smíchání těchto cenově dostupných ingrediencí. Poté nechte směs odpočívat po dobu patnácti minut. Aplikujte na postiženou oblast, zase vydržte patnáct minut a poté smyjte teplou vodou.

Oves má dobré množství škrobu, který byl používán lidmi po celém světě k bělení textilií a pláten (vzhledem k jeho schopnosti rozkládat skvrny a bělit prádlo). Takže při použití této ingredience na kůži, nemůžete očekávat jiného účinku. Oves vybělí vaši pleť a mléko regeneruje kožní buňky. Po patnácti minutách od aplikace si všimněte, že nanesená plocha je suchá, a že je třeba ji pořádně opláchnout teplou vodou.

Nejvhodnější doba aplikace tohoto „krému“ je večer, kdy může, byť již smytá ingredience, pracovat celou noc. Můžete se s touto směsí položit i do postele v legínách nebo jiných domácích kalhotách, které neprosáknou na povlečení.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button