Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Jak vyléčit revmatismus?

Alternativní přírodní metody mají mnohdy daleko lepší výsledky než medicína a lékaři, kteří si s vámi již nevědí rady. Pojďme tedy vyzkoušet domácí recept, který pomůže nejen na revmatismus v rukou.

Tento recept je nápadem samotného pacienta, kterého tento zdravotní problém tížil. Měl neskutečné bolesti, a to zejména v noci. Ač vyzkoušel veškeré medikamenty i odborníky, jeho stav se nelepšil. Zkoušel tedy kombinovat nejrůznější ingredience, až přišel na účinnou přírodní léčbu.

 

Budete potřebovat:

  • Dva kila medu
  • Jeden litr destilované vody
  • Dvě stě padesát gramů suché jetele vojtěšky

 

Postup:

Smíchejte vodu a jetel a dejte tuto kombinaci vařit. Po odstranění z plotny přidejte med a vznikne vám směs, kterou konzumujte třikrát denně v podobě dvou lžic – vždy před hlavními jídly.

Autor tohoto receptu již netrpí bolestmi a předměty mu nepadají z rukou. Konzumace tohoto léku tak má opravdu smysl.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button