Jídlo a receptyKrásaPřírodní léčba

Jak vybělit pokožku?

Pokud i vás trápí tmavší místa na těle, zejména v okolí ohanbí, zde je recept. Snem každé ženy je totiž vypadat perfektně nejen nahoře, ale i dole. S tím jde ruku v ruce nevzhledná tmavší pokožka, která se vyskytuje v okolí intimních orgánů, stehen, ale i v podpaží.

Čím to je? Tím, že je pokožka na určitých místech vystavena častějšímu tření, časem tmavne. Kůže všeobecně musí neustále bojovat se suchem, vlhkem, třením se, a dále se záněty i dermatologickými problémy. Na trhu se sice nabízí množství kosmetických produktů, které pomáhají zbavit se tmavé pokožky, ovšem stojí spoustu peněz a výsledek také nemusí být efektivní. Nabízí se tak plastická chirurgie – ta je však ještě dražší.

Zkuste proto domácí alternativu, která vyžaduje dvě lžíce ovesné mouky a dvě lžíce mléka. Vše smíchejte a tuto směs nechte poté patnáct minut odpočívat, načež si ji aplikujte na postižená místa a dalších patnáct minut vydržte a smyjte teplou vodou.

Tento jev se přisuzuje obézním lidem. Tmavou pokožku však mají také hubené osoby a osoby, které trpí diabetem druhého typu. Dokonce může jít také o varovný signál nádoru, o příznak hormonální nerovnováhy atp.

Vyzkoušet jako léčbu můžete i speciální cviky, které slibují aktivaci svalů na vnitřní straně stehen. Tomu má následovat prokrvení pokožky, která rázem změní barvu. Jde však o babskou radu.

Oves se používá jako bělidlo textilií a pláten po celém světě, a to díky množství škrobu, který obsahuje. Vybělí tak rovněž i vaši pleť a mléko zase zregeneruje vaše kožní buňky. Již po patnácti minutách si všimnete rozdílu. Nejvhodnější doba aplikace je na večer, aby mohla směs klidně pracovat celou noc – ani tím nic nezkazíte. Je však třeba, obléci si staré kalhoty, aby vám směs neprosákla na povlečení.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button