Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Jak odstraní kuřáci všechny toxické látky ven z těla, a to již do tří dnů?

Je nutné, čas od času, pročistit si svůj vnitřní organismus. Zejména čisté plíce jsou nezbytné pro život, což se neslučuje s milovníky cigaret. Při správném fungování plic, které jsou pokud možno co nejvíce čisté, se cítíme daleko zdravěji a jsme schopni fungovat a žít na plné obrátky.

Věnujte proto, prosím, pozornost následujícím radám, které výrazně zkvalitní váš život, zlepší vaše zdraví i náladu. Občasná detoxikace organismu je navíc třeba už i pro to, co denně dýcháme ve městě.

Léčba, kterou vám poradíme, trvá tři dny. Lze se jí však věnovat také pravidelně a opakovaně se k ní vracet. Dva dny před zahájením této detoxikace, je potřeba vyhnout se mléčným výrobkům. Tělo se totiž musí očistit od toxických látek, které jsou nahromaděné v těle.

První den této zázračné detoxikace, je třeba vypít šálek bylinného čaje před spaním, čímž uvolníte toxiny ze svých střev. Před snídaní pak vypijte 300 ml vody se dvěma vymačkanými citrony. Poté vypijte 300 ml grapefruitové šťávy, ale pokud vám nechutná, lze ji nahradit také ananasovou šťávou. Šťáva z těchto plodů je totiž potřebným přírodním antioxidantem, který zlepšuje funkci dýchacího ústrojí.

smokers

Mezi snídaní a obědem vypijte také 300 ml mrkvové šťávy – ta alkalizuje krev během stanovených tří dnů půstu. V poledne pak vypijte 400 ml šťávy bohaté na draslík, protože ta působí očistně směrem k našemu tělu. Draslík je zase obsažen v banánech, meruňkách, hruškách apod.

Před spaním je pak nutné vypít  400 ml brusinkového džusu, který vám zase pomůže v boji proti bakteriím v plicích, které mohou způsobovat další infekci.

Důležitá je však také pravidelná relaxace po dobu alespoň dvaceti minut v horké lázni. Toxiny se totiž vyplavují z těla ven pocením.

V nádobě s vařící vodou nechte rozpustit pár kapek esenciálního oleje z eukalyptu. Poté obsah inhalujte s ručníkem přes hlavu. Inhalujte, dokud se voda úplně neochladí. Tím máte vyřešenou očistu vašeho organismu i pohlazení na duši.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button