HubnutíJídlo a receptyZdraví

I malá krabička dokáže změnit vaše stravovací návyky

Nabídku jídelníčků je možno sledovat každý den na portálu zdravestravovani.cz, jsou tu různé programy, které vás rozhodně hladovět nenechají. A to ani v případě, že jste vegetariáni a nejíte maso. Živočišné bílkoviny vám nahradíme za rostlinné, např. sóju a tofu. Uvidíte, že chuť jídla z krabiček si zamilujete. Krabičková strava je čerstvá, suroviny vybíráme z českých farem.

Navíc korigujeme přísun jednotlivých složek tak, aby byly vyvážené a stabilizovaly během dne hladinu krevního cukru, ale i celkový přísun kalorií. S touto dietou nejsou výkyvy ve stravovacím návyku. A když si představíte oběd jako nejdůležitější jídlo dne ovlivňující vaše hormony, náladu a právě i hladinu cukru v krvi po zbytek dne, musí vám být jasné, že krabičková strava vám zajistí optimální přísun energie. Nebojte se, nebudete tloustnout, naopak můžete zhubnout.

Kalorie budou pracovat pro vás, ne proti vám

Pokud tedy dodržíte naše programy. Když si objednáte krabičky, ale stejně jdete někam do restaurace, nebude dieta fungovat tak, jak má. Většina restaurací se sice může tvářit zdravě, ale skladba a poměr živin už tomu nemusí odpovídat. Skryté cukry, kalorie a nadbytek sodíku – vaše tělo si akorát začne tvořit tukové zásoby a zadržovat vodu. Po takovém jídle jste unavení a okrádáte se o soustředěnost při práci. Takhle ne, zkuste načíst živiny do těla pomocí našich programů.

Stačí si jen osvojit nové stravovací návyky a stravu si objednat online na pět porcí denně. Díky tomu nebudete vyhledávat jiné jídlo a zasytí vás i zdánlivě obyčejná krabičková dieta. Obsahuje mimo jiné proteiny, které nám v jídelníčku právě často chybí.

Bílkoviny pro naše tělo pracují na několika úrovních

  • obsahují esenciální aminokyseliny – mají vliv na zdravé mozkové funkce, regulaci hladiny cukru v krvi, rychlý metabolismus a udržování energetické hladiny
  • uklidňují stresové hormony a udrží vás ve střehu a v bdělém stavu

Zdrojem je losos, tofu, tuňák, libové kuřecí a krůtí maso, vejce, smoothie, atd. Pro lepší spalování tuků je dobré sníst k obědu kolem 18-25 g bílkovin – stabilizuje se tak i hladina cukru v krvi.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button