Jídlo a receptyKrásaZdraví

Elixír mládí pro ženy

Nabízíme vám recept, díky kterému budete vypadat o deset let mladší! Nebudete k němu potřebovat ani tisícovky za drahé ingredience, ani zásah plastického chirurga.

Náš tip, o který se s vámi podělíme, sází na vodu a chlorid hořečnatý, který je minerálem, jenž způsobuje chemickou rovnováhu v těle. Tuto rovnováhu minerál získává za pomocí chemických procesů v lidském tělem, kterým se říká elektrolýza. Právě chlorid hořečnatý může za to, že dokáže z vašeho těla dostat ve kyselinu močovou, která jinak způsobuje mnoho zdravotních problémů včetně nepříjemné bolesti kloubů.

Chlorid hořečnatý disponuje mnoho funkcemi, které jsou prospěšné pro lidské tělo. Jedná se zejména o ochranu před osteoporózou a revmatem, o zlepšování trávení, o odstranění menstruačních bolestí, o zmírnění bolesti hlavy, o ochranu cév, o omlazení organismu, o navýšení energie, o pomoc při hubnutí, o zvýšení libida, o zmírnění depresí, o ochraně proti chřipce a nachlazení a o léčbu onemocnění centrálního nervového systému. Tento minerál má také antikarcinogenní prospěch.

Teď už k receptu:

Jeden litr vody přiveďte k varu v dopoledních hodinách. Poté vodu nechte vychladnout na pokojovou teplotu a přidejte do ní 33 gramů prášku chloridu hořečnatého. Ten si lze pořídit v každé místní lékárně.

Dávkování:

  • Mezi 10 – 40 lety věku – jeden a půl šálku dopoledne
  • Mezi 40 – 70 lety věku – jeden šálek každé ráno
  • 70 a více let – jeden šálek každé ráno a další v noci

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button