Babské radyHubnutíJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Domorodci, kteří žijí přes sto let. Jaké je jejich tajemství?

Tito domorodci nikdy nejsou nemocní. Neznají rakovinu a dožívají se 120 let. Jak je to možné? Pojďte změnit životní styl.

Kmen Hunza je kmen lidí, kteří vypadají neustále mladě a přitom dosahují sto let věku. Jejich domovinou je severní Pákistán, kde žijí svým osobitým životním stylem, který nám je zcela cizí.

Základem je především zdravá strava, které bychom správně měli podléhat i my. Zajímavostí však je, že tento kmen se navíc koupe výhradně ve studené vodě. A to za každého počasí i mrazu.

Hunzové jsou navíc perfektní kuchtíci. Vše, co pozřou, je jejich výroby. Zapomeňte tak na jakékoli dovážené potraviny, natožpak na instantní jídlo, kterým my tady běžně šetříme čas. Tento kmen si neustále dopřává zeleninu a ovoce, ořechy, obiloviny, luštěniny a především sušené meruňky. Málokdy pak sýr, mléko či vejce.

 

Hladem k dlouhověkosti

Navíc Hunzové dokážou vydržet dvou až čtyřměsíční půst, a to aniž by zkolabovali. Podle odborníků je právě tato hladovka klíčem k dlouhověkosti.

Jediné, co během této doby požívají, je šťáva ze sušených meruněk, kterou míchají s vodou.

Tato kontroverzní problematika přináší světlo v rámci moderní doby, kdy se i dnes brojí ve vyspělém světě za občasné hladovky, které detoxikují organismus člověka. Kromě toho dokáže hladovka vyhubit rakovinné buňky – totéž umí právě meruňky, které obsahují protinádorové látky.

Inspirujte se tedy kmenem, kde ženy rodí ještě v pětašedesáti letech!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button