KrásaPřírodní léčba

Domácí zázračný nápoj, který vrací vlasům přirozenou barvu

Mnoho lidí na světě již využilo tohoto domácího léku a většina z nich říká, že skutečně zlepšil jejich zrak i zdravotní stav kůže. Všichni se ovšem shodují, že kromě zmíněného, měl domácí nápoj vliv také na barvu jejich bílých vlasů.

Staly se poté silnější, než předtím a hlavně se jim vrátila jejich přirozená barva. Není to úžasné? V tomto článku vám ukážeme, jak si tento zázračný lék vyrobit doma a vyzkoušet vše na vlastní kůži!

Složení:

  • 200 ml oleje ze lněného semínka
  • 4 citróny
  • 3 malé stroužky česneku
  • 1 kg medu

Postup:

Nejprve dejte citróny a česnek do mixéru a rozmixujte. Oloupat byste správně měli pouze dva citróny. Poté přidejte med, lněné semínko a opět promíchejte, dokud nedostanete jemnou směs. Až budete hotoví, dejte vše do nádoby a uzavřete. Směs nechte v chladu několik hodin.

Použití:

hair-1227698_960_720Tento domácí lék konzumujte pokaždé před hlavním jídlem. Doporučené množství je jedna polévková lžíce, a to minimálně třikrát denně. Ujistěte se ovšem, že používáte dřevěnou vařečku a ne kovové lžíce!

Výše zmíněný domácí lék je opravdu úžasný a efektivní. Vrátí vám přirozenou barvu vašich vlasů, které budou zároveň lesklé a pevnější, než kdykoliv předtím. Chcete-li dosáhnout nejlepších možných výsledků, užívejte tento lék po dobu dvou týdnů. Vzhledem k tomu, že se jedná o lék jednoduchý na přípravu a ze samých dostupných ingrediencí, nebrání vám vůbec nic v jeho užívání.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button