Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Domácí šťáva, která vás může zcela zbavit chrápání

Víte, co je hlavním důvodem chrápání? Lékařští experti tvrdí, že jedním z hlavních důvodů je přebytek hlenu. Takže pokud snížíte množství hlenu z dýchacích cest, může se vám podařit zastavit vaše chrápání.

Zkuste tento domácí nápoj, který je třeba vypít vždy před spánkem. Pomůže vám odstranit zmiňovaný hlen, který je kamenem úrazu mnoha nešťastných ložnic. Ujistěte se však, že používáte jen organické ovoce a zeleninu, protože právě ty neobsahují škodlivé chemické látky a pesticidy, kterými byste si zase jen zbytečně zanesli své tělo.

Budete potřebovat následující ingredience…

  • 1/4 citronu
  • 1 kus zázvoru
  • 2 jablka
  • 2 mrkve

Postup vyžaduje:

Smíchejte všechny uvedené suroviny v mixéru, až se vám dostane jemné homogenní směsi. Tu požívejte vždy před spaním, aby mohla začít účinkovat. Kdo chce, může směs smíchat s vodou, čímž se mu bude lépe požívat. Znovu apelujeme na důvěryhodnost použitých surovin – nejlépe uděláte, pokud se obrátíte na 100% přírodně pěstované plodiny.

Další perlička na závěr – potraviny a nápoje, kterým je třeba se vyhýbat:

  • Vyhýbejte se náročně zpracovaným potravinám a nápojům…
  • Nepijte příliš alkoholu
  • Vyvarujte se smažených jídel
  • Vyvarujte se přílišného množství čokolády
  • Nejezte potraviny, které jsou těžko stravitelné

Obecně známá doporučení pro zdravý život i organismus snad netřeba připomínat, je to dokola se opakující písnička, kterou však bohužel neustále ignorujeme. Ať už jde o zdravější organismus nebo o krásnější vzhled či nežádoucí fyzické doprovody těla, vždy uděláte nejlépe, pokud se obrátíte na cestu co nejpřirozenějšího stravování.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button