Přírodní léčba

Diamantová voda a její tajemství léčivých kódů

O léčivé síle čiré vody jste možná už slyšeli. Slyšeli jste však již o vodě, jejíž účinky jsou údajně několikanásobné? Pokud ne, čtěte dál! Ty z vás, kteří se nebojí vyhledávat přírodní cesty ke svému zdraví, jistě zaujme pojem „Diamantová voda.“ Voda, kterou léčitelé nazývají uzdravující a očistnou. A nebojte se, že je to tahání peněz z vaší kapsy! Ta voda vás totiž nestojí téměř nic!

Co je to za zázrak?

Prapůvod diamantové vody je pradávné Atlantidě a přišla k nám před více jak deseti lety z Francie. Francouz Joël Ducatillon vynalezl technologii, kdy pramenitou vodu „navibruje“ vysokorychlostní vibrační frekvencí s pomocí číselných kódů a hudby. Díky tomu voda dostane jinou tzv. pátou dimenzi. Ta dokáže reagovat na přání a úmysly toho, kdo ji používá a otevírá cestu k vyššímu vědomí a poznání. „Navibrovaná“ voda je pak energeticky silná, má přes 900 léčivých informačních kódů. Nedostává-li se např. v těle železo, kódy prvků z diamantové vody přijmou tuto informaci a aktivizují složky potřebné k aktivizaci vytváření železa. Název Diamantová voda pochází z dávného přírodního léčitelství, tehdy se do vody vkládaly diamanty. Dnes používaná diamantová voda si ale půjčila jen název, jinak souvisí jen se strukturací vody.

Účinky diamantové vody

Její využití je opravdu všestranné. Jak uvádí léčitelé, dá se použít téměř na všechny nemoci a samozřejmě i jako prevence před nimi. Čistí, detoxikuje tělo, hojí rány, používá se jako obklady, nebo se přidává do koupelí, při různých ekzémech a kožních onemocnění. Působí protizánětlivě a dezinfekčně. Bělí a čistí zuby.

Osvědčila se především při těchto zdravotních potížích:

  • vyššímu cholesterolu, tukům a cukrům v krvi
  • nemoci trávícího ústrojí, zánětu žaludku apod.
  • nejrůznější záněty
  • nemoci srdce, cév a krevního oběhu
  • potíže s ledvinami a močovými cestami
  • gynekologické problémy

Pijme omlazující elixír

Léčitelé doporučují pít vodu i tomu, kdo nemá žádné zdravotní potíže. Jako prevenci i jako prostředek k duchovní očištění a poznání. Tato voda je označována jako omlazující elixír, její dlouhodobé užívání zvyšuje kvalitu našich vnitřních orgánů i pleti, zlepšuje zrak. Někteří lidé při pití diamantové vody mohou zpočátku zaznamenat negativní příznaky – např. bolesti hlavy, rýmu. Nenechme se tím však odradit, jsou to počátky ozdravného a očišťujícího procesu.

Jak diamantovou vodu získat a uchovávat?

Je to úplně jednoduché. Já ji dostala od známé, jinak lze objednat snadno přes internet. Přijde vám v malé lahvičce, zaplatíte jen malou částku za balení, voda je zdarma. Pak už ji jen namnožíte – a to tak, že k 1 dl diamantové vody přilijeme 9dl obyčejné vody. Necháme odstát hodinu a půl, abychom docílili přeměny. Voda je pak již navibrovaná a může léčivě působit. Vodu je nejlépe uchovávat v chladu ve skleněných lahvích. Diamantová voda má pozitivní náboj léčení, energie, lásky a vitality, tvrdí její autor.  Těchto atributů není nikdy dost – tak proč to nezkusit!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Back to top button