Přírodní léčbaZdraví

Detoxikační polštářky na chodidla: vyplavte ze sebe jedy

Tyto detoxikační polštářky byly poprvé použity v Japonsku. Nalepte je na chodidla, opatřete nohy ponožkami a jděte spát. Ráno vás čeká malý zázrak!

Polštářky do sebe přes noc nasají jedy. Ty jednoduše ztmavnou do nevzhledné šedé barvy. Potom je jen potřeba omýt nohy.

detoxikačníNikdy však tyto polštářky nenoste déle, než je nezbytně nutné. Jejich funkce se aktivuje právě v noci, když spíte. Vždy po probuzení se jich zbavte, protože jinak byste s sebou stále nosili nebezpečné toxiny, které se z vašeho těla vyplavily do těchto náplastí. Náplasti pomáhají k lepší cirkulaci krve, což ocení snad každý moderní člověk, který povětšinou trpí špatným krevním oběhem díky sedavému zaměstnání a nedostatku pohybu.

Jaké jsou ještě pozitivní účinky těchto polštářků?

Budete se cítit méně unavení, sníží se bolesti v kloubech a bolesti hlavy. Jistou verzi takových vložek si můžete vyrobit doma sami. Cena těchto polštářků rozhodně není vysoká, rozhodně nižší, než v obchodech.

Připravte si cibuli, česnek, vodu, gázu a ponožky. Cibuli a česnek zpracujte na proužky a  dejte do vroucí vody. Vařte deset minut. Vychlazenou cibuli a česnek položte do středu gázy a aplikujte na nohy. Zafixujte ponožkami a jděte spát. Ráno se nebudete stačit divit.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button