Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Dejte se detoxikaci jater – budete vypadat mladší a zdravější!

Játra máme jenom jedny a plní velmi důležitou funkci, proto je důležité se o ně starat. Nejen, že nám dodávají energii a vitalitu, ale také dobrý vzhled a lepší náladu. kromě toho pročišťují krev a pomáhají zlepšit trávení v těle.

Jelikož přes játra prochází veškeré toxiny, které přijímáme spolu s potravou a léky, je třeba játra detoxikovat. Jak? Jednoduše – každé ráno polkněte lžíci olivového oleje s lžící citrónové šťávy. Tento mix se postará o to, že vám do měsíce zmizí kruhy pod očima, budete mít čistou pleť a budete vypadat také mladší. Ale především – vašim játrům se značně uleví, tak jako vašemu zažívání. Rozloučíte se tak například s nepříjemnou zácpou.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button