KrásaZdraví

Dejte ruku v pěst a uvidíte, co to o vás vypoví

Existuje řada různých testů, které o vás leccos vypoví. Charakter osobnosti se totiž pojí i se vzhledem či gesty těla – rukou, zápěstí, prstů, nehtů atd.

Není tedy žádným překvapením, že existuje i test schopnosti dát ruku v pěst. Řeknete si, že je to naprosto banální věc, kterou zvládne každý a nic to nemůže znamenat. Divili byste se, kolik lidí toto nedokáže a kolik pro změnu způsoby, které by primárně nenapadly vás.

Za pomocí tohoto jednoduchého testu si přečtěte, jací jste vy

  1. Rádi s ochotou pomáháte druhým, a to dokonce i za cenu, že to způsobí problémy vám. Hledáte nové poznatky, zkušenosti, jste energičtí a netrpěliví, dobrodružní a nebojácní, ale také ochranářští. Bohužel však bojujete s těmi, kteří zneužívají vaší pomoci. Buďte tedy více opatrní.

2. Jste komunikativní a přitahujete druhé lidi. Přátelé milují váš humor a poctivost. Jste sebevědomí, skvělými vůdci a pracanty. Nicméně jste trochu nejistí v rozhodování, protože máte strach ze selhání a neúspěchu, který by vám ublížil na egu. Potřebujete povzbuzení a pochvalu, které se vám bohužel nedostává. Nepřestaňte věřit v sebe sama.

3. Tento typ člověka je velice chytrý, lichotivý, ale také plachý. Je spíše mlčenlivý, nekomunikativní, pečlivý a úzkostný. Také je však inteligentní, mazaný, ale neví, jak budovat vztahy.

pěst

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button