KrásaZdraví

Dámy, víte o tom, co máte v kabelce?

Jsou to život ohrožující bakterie a výkaly! Na tom se shodli vědci, kteří obsah dámských kabelek studovali. Vzali si totiž vzorky z kabelek několika žen a z výsledků byli šokováni. Ženy totiž nosí v kabelce E.coli!

E.coli a výkaly můžete objevit ve své kabelce, kterou ženy považují za nejvěrnějšího přítele. Jak je to ale možné?

Posuzované doplňky nebyly pouze elegantní společenské kabelky, ale také brašny na notebook nebo sportovní tašky. Zkrátka kabely, které využíváme pro různé příležitosti, přičemž například fekální streptokok může způsobit zápal plic a bakteriální meningitidu. Dále si za své bakterie a výkaly v kabelkách můžou ženy samy, protože více než 33 procent z nich si své kabely nikdy nevyčistilo, nevytřepalo od zbytků nákupu a podobně. Totéž bohužel platí i u mužů – téměř osmadvacet procent z nich si nikdy nevyčistilo cestovní kufr, ve kterém převáží i použité spodní prádlo, jak přiznali. Pětina respondentů má v taškách i kabelkách žvýkačky, prach nebo vlasy a evidentně jim to nevadí.

Pravidelná údržba příruční tašky je tak z hygienických důvodů opravdu nezbytná. Alespoň jednou měsíčně se tedy věnujte očistě svého pomocníka.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button