KrásaZdraví

Dámy pozor: Kosmetické salony používají padělky strojů proti vráskám

Především ženy nenávidí vrásky, které jim připomínají, že stárnou. I když existuje mnoho přírodních způsobů, jak se vyhnout vráskám, efekt nikdy nebude stoprocentní. To je důvod, proč někteří lidé navštěvují kosmetické salony či specializované lékaře, kteří jim alespoň trochu pomohou.

oblicejNicméně právě kosmetické salony čelí v poslední době mnoha obviněním ze strany zákazníků, mnoho z nich používá falešné atrapy specializovaných strojů na vrásky. Doktor Ivor Lim, plastický chirurg, potvrzuje tuto skutečnost a dodává, že kosmetické salony tuto alternativu volí samozřejmě s cílem ušetřit peníze, protože originální přístroje by si nikdy nemohly dovolit.

V procesu odstraňování vrásek má stroj sloužit k zesvětlení kontur pokožky obličeje a těla, ke zmírnění svalových křečí, dokonce pomáhá k hojení ran, pokud jste po chirurgickém zákroku. Konečný výsledek by měl rovněž vyhladit celulitidu, vrásky a jiné nedokonalosti.

Falešné nebo neoriginální přístroje

Tento stroj se nazývá CPT System Thermage, vyrábí jej americká firma Solta Medical a jeho cena se pohybuje okolo 80000 dolarů (necelé 2 mil. Kč). Falešné náhražky seženete na černém trhu za cenu od 18000-38000 dolarů.

Po anonymním tipu zabavila policie falešné výrobky v jedné americké továrně a hon na padělky stále pokračuje. Problém falešných verzí je, že vyzařují radiofrekvenční energii, která může popálit kůži. Tyhle případy se už dějí i v České Republice.

Dr. Ivor Lim říká, že u falešných strojů není teplota nastavena tak, aby vyhovovala lidské pokožce. Jizvy, které takto může přivodit, už teprve neodstraníte. Vhodná teplota je 41 stupňů Celsia, které napínají kůži. Po čtyřech až šesti měsících této léčby bude vaše pokožka stimulovat tvorbu potřebného kolagenu, který je tajemstvím mládí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button